KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619114
nr 1461 9114
G W Hill, hus. Signerad. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:12:28
Lis Husberg (f. 1920)